Image

SprzedażKanał Hurtowy

UE.CF CEFARM  zajmuje się dystrybucją  produktów leczniczych, suplementów diety i wyrobów medycznych z krajów Unii Europejskiej oraz spoza UE. Dystrybucja produktów odbywa się z hurtowni farmaceutycznej, działającej w oparciu o zezwolenie na prowadzenie hurtowni nr FAH/734/93 wydane przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego.
 

Na polskim rynku farmaceutycznym działamy od roku 1945, dzięki czemu od lat skutecznie dostarczamy produkty lecznicze do wszystkich znaczących hurtowni w całym kraju. Zapewniamy niezawodny transport w warunkach monitorowanych oraz nowoczesny system zarządzania jakością.

Gwarantujemy szybkie terminy realizacji i bezpieczne dostawy. Umożliwiamy odbiór bezpośrednio z naszych magazynów. Zapewniamy przechowywanie i transport produktów farmaceutycznych w warunkach temperatury kontrolowanej. Nad prawidłową realizacją każdej dostawy czuwają doświadczeni specjaliści. W naszej ofercie znajdują się produkty wielu renomowanych firm farmaceutycznych. Jesteśmy również pierwszym wprowadzającym dla wielu naszych klientów.

Zamówienia i zapytania ofertowe należy kierować do Działu Sprzedaży Hurtowej:

  • od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-17:00.
  • Infolinia HURT 801 880 023