Ogłoszenie konkursu

Rada Nadzorcza Spółki Centrala Farmaceutyczna CEFARM SA z siedzibą w Warszawie ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko:
CZŁONKA ZARZĄDU DS. SPRZEDAŻY - szczegóły

Zakupimy nieruchomość

Spółka CF CEFARM SA poszukuje działki przemysłowej zlokalizowanej na terenie warszawy lub bliskich okolic z przeznaczeniem pod budowę hali magazynowej.

Powierzchnia działki od 20 000 mkw. do 40 000 mkw. zbliżona kształtem do prostokątu z aktualnym planem zagospodarowania.
Zlokalizowana z możliwością całodobowego dojazdu samochodów ciężarowych.
W pobliżu działki usytuowane media
Możliwość wysokości zabudowy conajmniej12 m.

Prosimy o przesłanie oferty na adres: inwestycje@cefarm.com.pl
Lub kontakt telefoniczny (22) 634 04 81

Oferta spredaży

Centrala Farmaceutyczna Cefarm SA z siedzibą w Warszawie przy ulicy Jana Kazimierza 16 ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż pojazdu:

Ford Transit FT 300 V185 2.0 TDE - szczegóły oferty

Oferty podwykonawstwa

1. Przewóz produktów farmaceutycznych - zobacz pełne ogłoszenie

2. Zapytanie ofertowe na wykonanie prac budowlano-remontowych w planowanej komorze przeładunkowej w Poznaniu - zobacz pełne ogłoszenie:

3. Zapytanie ofertowe na wykonanie łącznie niżej wymienionych  usług:

  • ochrony fizycznej obiektów przy; ulicy Jana Kazimierza 16 w Warszawie,
    Krasickiego 65 w Radomsku zgodnie z wyszególnionym opisem przedmiotu zamówienia
  • monitorowanie sygnałów z zainstalowanego systemu alarmowego oraz sprawdzanie poprawności działania czujek we wszystkich w/w  obiektach - zobacz pełne ogłoszenie

4. Konkurs ofert na zakup agregatów chłodniczych firmy Zanotti: model MDB425FB11XX i model MAS340T02F wraz z usługą demontażu i utylizacji starych agregatów zawierających freon R22, oraz powtórnego montażu i uruchomienia nowo zakupionych agregatów w komorze chłodniczej 5C1 ( SK ) - szczegóły